Renault Clio 5 Anahtar

Renault Clio 5 Anahtar

Yeni anahtarın yapım aşamaları şu şekilde oluyor:

  1. Renault Clio 5 aracın kapılarına özel maymuncuklar ile zarar vermeden açıyoruz.
  2. Mekanik anahtarı işleyebilmemiz için kapı kilidini yada kontak tüpü üzerinden yine özel aletlerimizle şifrelerini okuyup yanımızda bulunan CNC anahtar kesme makinası ile anahtar diş kesme işlemini yapıyoruz.
  3. Artık kontağını döndürebildiğimiz araca, lisanslı Renault Clio 5 anahtar programlama cihazımız ile bağlanarak yeni anahtarların kodlamasını yapıp aracı çalışır hale getiriyoruz.
  4. Son olarak, kaybolan yada çalınan Clio 5 anahtarlarını aracın sisteminden silerek işlemi bitiriyoruz. Artık eski anahtarlar gelse de aracı çalıştıramayacaktır.

Burada ki bizim farkımız, Renault Clio 5 aracın her hangi bir parçasını söküp götürmüyoruz. Bütün işlemleri aracın başında, sizlerin gözü önünde şeffaf bir şekilde yapıp bitiriyoruz. Çekiciye bindirme yok, servisi günlerce bekleme yok. Çok kısa bir süre içinde yeni anahtarlarınıza kavuşmuş oluyorsunuz.

Renault Clio 5 Bütün anahtarların kaybolması, yedek anahtara kıyasla yaklaşık olarak üç katı daha fazla maliyetli olacaktır. Anahtar yaptırmak için çilingir çağırdığınızda, ilk yaptıracağınız anahtarın yanında yedek bir anahtarı daha düşük fiyatlara yaptırabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Her zaman şanslı olmayabilirsiniz, hiç olmayacak bir yerde çok sıkıntılı bir durumda Renault Clio 5 anahtarınızı kaybedebilirsiniz. Umarım bu yazımızı anahtarlarınızın tamamını kaybetmeden okumuşsunuzdur ve hiç vakit kaybetmeden yedek anahtarınızı yaptırmayı ihmal etmeyin. Tek anahtar her zaman risk taşır.

Copyright @ 2021 Mert Oto Anahtar

AdresGezgini: Google Ads Premier Partner. Internette Reklam Vermek için 444.0.964